spaniolă arab Chineză (simplificată) croat cehă olandeză Engleza franceză germană greacă hindi maghiar indoneziană italiană japoneză coreeană polonez portugheză românesc rusă suedeză

* Notă pentru utilizatorii care nu vorbesc limba spaniolă. Acest site este permisă numai pentru a scrie în limba engleză sau spaniolă, mesajele în alte limbi vor fi șterse.

Iveco Daily

• puma_01
  • Junior Boarder
  • Junior Boarder
mai mult
8 1 ani de zile înainte #22081 de puma_01
Iveco Daily Adăugată pe site de puma_01
Bună tuturor Eu am un camion care a ars de zi cu zi sunt o serie 5 siguranță care controlează indicatorii de bord (temperatura, kilometraj de combustibil ...) Am pus unul nou și sa întors pentru a arde, verifica cutia de siguranțe sub bord și în spatele vi că firele care au fost arse siguranță și kisiera schimbare, dar cred că ar trebui să scoateți placa pentru acest lucru sau există o altă modalitate de a-mi vedea că cablurile sunt toate arse și trebuie să existe un motiv sunt? :S

Vă rugăm să Identifica o Creați un cont să se alăture conversației.

mai mult
9 2 luni săptămâni înainte #53304 de Huevopluss
Răspuns de la Huevopluss pe subiect Iveco Daily
Ma simt la fel, eu nu merg pe bord, deconectați și urmați xorto siguranța, oprind luminile și sonda continuă scurt, eu nu pot găsi în cazul în care acesta poate fi scurt pe aceeași siguranță. Ajutor vă rog!

mai mult
9 2 luni săptămâni înainte #53309 de tuning1213
Răspuns de la tuning1213 pe subiect Iveco Daily
este siguranța

Căutare MDM

Grupuri manuale comun

MANUALE 210

MANUALE 127

MANUALE 136

MANUALE 64

MDM Activități

Filiberto Leon Leon y 20125 alte ați alăturat grupului Manuale atelier auto Ore în urmă 1

Cookie-urile de pe acest site sunt folosite pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și de a analiza traficul. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea de către dvs. a site-ului cu partenerii noștri de rețele sociale, publicitate și analiză de web, care pot combina cu alte informații furnizate sau le-au adunat din utilizarea serviciilor sale. Pentru a modifica setările sau mai multe informații faceți clic pe „Mai multe informații“.