spaniolă arab Chineză (simplificată) croat cehă olandeză Engleza franceză germană greacă hindi maghiar indoneziană italiană japoneză coreeană polonez portugheză românesc rusă suedeză

* Notă pentru utilizatorii care nu vorbesc limba spaniolă. Acest site este permisă numai pentru a scrie în limba engleză sau spaniolă, mesajele în alte limbi vor fi șterse.

Hyundai Accent 1.3lts 1998 MAF și CMP senzor

• danny810
  • Avatar pentru danny810 Subiect lui
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
mai mult
1 2 lună săptămâni înainte #53853 de danny810
Hyundai Accent 1.3lts 1998 MAF și CMP senzor Adăugată pe site de danny810
Grup bun, sunt recent pe forum și am o problemă cu mașina mea, este un Hyndai Accent 1.3lst SOCH 1998, problemă este că Senzor CMP(Senzorul arborelui cu came) are cablurile tăiate și nu știu să identific ce cablu corespunde fiecărui cablu de senzor, căutați diagramele electrice, dar apar doar 1.5lts. Am și eu probleme cu Senzor MAF Acesta din urmă nici măcar nu știe unde se află, deoarece în 1.5lts este o piesă de plastic cu senzorul care este amplasat înaintea senzorului tps, iar mașina mea nu deține acea piesă.

Dacă m-ai putea ajuta, aș aprecia mult.

Vă rugăm să Identifica o Creați un cont să se alăture conversației.

Căutare MDM

Grupuri manuale comun

MANUALE 210

MANUALE 133

MANUALE 138

MANUALE 64

MDM Activități

ginnova y 4590 alte ați alăturat grupului Manuale de utilizare și Proprietar Ore 4 38 minute
Jorge y 16 alte au placut Grup Ore 4 40 minute
ginnova y 6891 alte ați alăturat grupului Atelier Manuale vehicule grele Ore 4 41 minute

Cookie-urile de pe acest site sunt folosite pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de rețele sociale și de a analiza traficul. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea de către dvs. a site-ului cu partenerii noștri de rețele sociale, publicitate și analiză de web, care pot combina cu alte informații furnizate sau le-au adunat din utilizarea serviciilor sale. Pentru a modifica setările sau mai multe informații faceți clic pe „Mai multe informații“.